Ložiska Tobex Praha - Obchodní podmínky

Zboží nezasíláme na dobírku (Česká pošta si za dobírku účtuje navíc 58,- Kč), ani nepožadujeme platbu předem, tzn. způsob platby si zvolí zákazník sám, až po dodání a převzetí zboží. Objednané zboží můžete proto zaplatit bankovním převodem (fakturou)..

Ložiska a gufera lze zakoupit i osobně na naši prodejně na Praze 3 - Žižkov, Husinecká 715/22 (tramvaj 5-9-15-26 zastávka VIKTORIA ŽIŽKOV, ca. 5 minut chůze), a to v pondělí až pátek, v době od 9.00 do 17.30 hod. bez přestávky na oběd.

Zákazník může vrátit zboží zpět do 14 dní od převzetí zboží, odstoupit od smlouvy může zákazník písemně do 14 dní od převzetí zboží. Zboží musí zákazník vrátit dodavateli v bezvadném stavu, tzn. zboží nesmí mít znaky poškození, použití, montáže, opotřebení ap. Po vrácení bezvadného (nepoškozeného a nepoužitého) zboží zašle dodavatel zákazníkovi peníze zpět, a to do 14 dní od převzetí zboží, pokud se nedomluví se zákazníkem jinak (výměna ap.).

Ložiska a gufera jsou spotřební zboží, na které se nevztahuje dvouletá záruka. V případě reklamace zboží, pokud je reklamace zákazníka oprávněna, zákazník si může vybrat, zda odstoupí od smlouvy (§ 2001 až 2008 obč. zákoníku), zda bude chtít vyměnit reklamované zboží za nové a bezvadné zboží anebo bude požadovat slevu z ceny zboží. Oprava vadného ložiska není možná. U dražšího ložiska se ložisko zašle zpravidla do zkušebny výrobce anebo do zkušebny výzkumného ústavu (VUVL, VURAL aj.) k otestování vzniku závady. Pokud zákazník s reklamací neuspěje, hradí náklady testování. Je-li reklamace zákazníka oprávněna, hradí náklady testování dodavatel.eBRÁNA webarchitect