Ložiska Tobex Praha - Obchodní podmínky

Zboží nezasíláme na dobírku, ani nepožadujeme platbu předem, tzn. způsob platby si volí zákazník sám, až po dodání a převzetí zboží. Objednané zboží můžete zaplatit bankovním převodem (na dodané poštovní poukázce je číslo účtu i variabilní symbol platby). Sponzoři České pošty mohou zaplatít dodané zboží na poště poštovní poukázkou.

Ložiska a gufera lze zakoupit i osobně na naši prodejně na Praze 3 - Žižkov, Husinecká 715/22 (tramvaj 5-9-15-26 zastávka VIKTORIA ŽIŽKOV, ca. 5 minut chůze), a to v pondělí až pátek, v době od 8.00 do 17.30 hod. bez přestávky na oběd (somálská výživová terapeutka doporučila našim pracovnicím neobědvat).

Podání objednávky je uzavření smlouvy. Pokud je objednané zboží vyprodáno (cena v eshopu je 0,- Kč), k potvrzení objednávky ani uzavření smlouvy nedojde.

Ložiska a gufera v eshopu máme zpravidla skladem a proto standardní lhůta odeslání zboží je do 24 hodin po přijetí objednávky v pracovní den.

Zákazník může vrátit zboží dodavateli zpět do 14 dní od převzetí zboží (odstoupit od smlouvy může zákazník písemně do 14 dní od převzetí zboží). Zboží musí zákazník vrátit dodavateli v bezvadném stavu, tzn. zboží nesmí mít znaky poškození, použití, montáže, opotřebení ap. Po vrácení bezvadného (nepoškozeného a nepoužitého) zboží zašle dodavatel zákazníkovi peníze zpět, a to do 14 dní od převzetí zboží, pokud se nedomluví jinak (výměna ap.).

Ložiska a gufera jsou spotřební zboží, na které se nevztahuje dvouletá záruka. V případě reklamace zboží, pokud je reklamace zákazníka oprávněna, zákazník si může vybrat, zda odstoupí od smlouvy (§ 2001 až 2008 obč. zákoníku), zda bude chtít vyměnit reklamované zboží za nové a bezvadné zboží anebo bude požadovat slevu z ceny zboží. Oprava námi dodávaného zboží (vadného ložiska anebo gufera) není možná. U dražšího zboží (ložiska) se ložisko zasílá zpravidla do zkušebny výrobce anebo do zkušebny výzkumného ústavu (VUVL, VURAL aj.) k otestování vzniku závady. Pokud zákazník s reklamací neuspěje, hradí náklady testování. Je-li reklamace zákazníka oprávněna, hradí náklady testování dodavatel.

Prodej ložisek a gufer firmám a podnikatelům se řídí individuálně, tzn. smluvní ceny a platba fakturou. Za nezaplacení faktury ve lhůtě splatnosti účtujeme úrok z prodlení ve výši 0,05 % z dlužné částky (§ 1970 o.z. - zák. č. 89/2012 Sb.).

Pokud si objednáte zboží v eshopu, které nezaplatíte a naše upomínky i předžalobní upomínku ignorujete, tak nám bohužel nezbývá jiná možnost, než vymáhat zaplacení dluhu soudní cestou, což nám nedělá radost, protože nás to administrativně velice zatěžuje a Váš dluh se zvýší min. o 1.600,- Kč (soudní poplatek a právní výdaje podle vyhl. č. 245/2015 Sb.).

Nařízení EU 2016/679, o GDPR: Žádné Vaše osobní údaje při objednávce zboží v našem eshopu nezpracováváme pro účely přímého marketingu, ani pro zasílání nevyžádaných obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Vaše osobní údaje uvedené v objednávce zboží nikomu jinému neposkytujeme, COOKIES nepoužíváme.eBRÁNA webarchitect