Maziva ložisek

I. Maziva ložisek

ESHOP - srolujte dolů a klikněte na šipku u nákupního vozíku

typ maziva použití maziva poznámka
MOGUL A00 mazivo na kulové čepy od -20° do 90° C
MOGUL A4 vynikající mazivo odpuzující vodu(vodní čerpadla aj.) od -25°do 80° C
MOGUL LA2 univerzální mazivo od -30°do 120° C
MOGUL LV 2-3 univerzální mazivo od -30°do 110° C
MOGUL LV 2-M od -30°do 110° C mazivo pro vysoké zatížení s dlouhou životností
MOLYKA G mazivo s grafitem od -30°do 120° C
mazivo Metanova F 1.5 (USA) od -40° až 250°C vynikající uiverzální mazivo (NLGI 1.5)
PURITY FG2 Synthetic(Kanada) potravinářská vazelína odpovídá NSF - kategorie H1
White Supreme Grease (USA) -35° až185°C univerzální vzlínací bílé mazivo ve spreji
Nanoprotech Bicykle Professional super mazací a antikorozní sprej univerzální použití
mazací sprej - silikon od -40° do 200°C univerzální mazivo
mazací sprej - teflon od -45° do 235°C univerzální mazivo
mazací sprej - měď od -50° do 1100°C 500 ml
Metaltec (USA) vynikající metal conditioner snižuje až o 80% drsnost kovových povrchů

II. Speciální česká maziva:

typ maziva použití maziva
PTFE 4C Suché a čisté, velmi dobře přilnavé mazivo na bázi teflonu, odolné vodě, oleji a otěru, odpuzuje prach a špínu, snižuje tření, nezanechává skvrny a je to výborný separační prostředek.
DRY-SIL 4C Mazací a separační prostředek na bázi silikonu na ochranu a mazání plastů, gumy, dřeva a kovů, zabraňuje ulpívání, odpuzuje prach i vodu a nezanechává skvrny, pro teploty -40° až 250°C.
MOLYBDEN 4C Vynikající bisulphurové mazivo odolné vysokým tlakům a teplotám od -185°C do 450°C, chrání před opotřebením a korozí (na lícované šrouby, při záběhu vysoce namáhaných ozubených kol, v mechanismech ovládání autozrcátek, ve vedeních opékačů aj.
T-LUBE 4C Syntetické mazivo s obsahem teflonu, má vynikající přilnavost, odolává slané a tlakové vodě, pro teploty -40° až 250°C.
W-LUBE 4C Vysoce kvalitní mazivo na bázi lithia s přídavkem teflonu, snižuje tření, zabraňuje přehřátí, netvrdne, nevysušuje se a odpuzuje vodu, pro teploty -30° až 220°C.
GREASE 1500 Super mazivo odolné vůči extrémně vysokým teplotám až do 1500°C, odolné vůči tlaku (brzdy, ABS, výfukové systémy, včetně turba, pneumatická kladiva, vrtací zařízení, pro předtěsnění spojovaných dílů aj.
4 GREASE SUPER Supervýkonné plastické mazivo na bázi vápeno-sulfonátového komplexu s velmi dlouhou životností, neodkapává, neodstřikuje a nevyplavuje se vodou, chrání před korozí, solnými roztoky, kyselinami, louhy a parami, odolává variabilním tlakům až do 29 TIMKEN, pro teploty kolem 200°C, přerušovaně až 300°C.
4 GREASE UNI Plastické mazivo na bázi lithného komplexu a na čirém základovém oleji pro mazání všech typů vysoce zatěžovaných ložisek operujících jak v nízkých tak ve vysokých rychlostech, odolává tlaku i vodě a má trojnásobní životnost, pro teploty -30° až 180°C.
4 GREASE HIGH Plastické mazivo na bázi silikagelu, syntetického oleje a oxidačních inhibitorů, nepodléhá změkčování ani tání, při vysokých teplotách nad 260°C netuhne ani nekarbonuje a má dlouhou životnost, zaručuje nižší spotřebu maziva a prodlužuje mazací cykly.
4 LOCK - modrá Pevnostní lepidlo pro zajištění závitů, šroubů a spár ložisek 0,1-0,3 mm, pevnost 10-20 Nm.
4 LOCK - červená Pevnostní lepidlo pro zajištění závitů, šroubů a spár ložisek 0,1-0,3 mm, pevnost 20-35 Nm.
4 LOCK - zelená Pevnostní lepidlo pro zajištění závitů, šroubů a spár ložisek 0,1-0,3 mm, pevnost 25-40 Nm.
ZINK 4C Zinkový ochranný nástřik s protikorozní ochranou, rychleschnoucí a odolný olejům, tukům, vodě, solím atd.
INOX 4C Vynikající ochranný nástřik z nerezové oceli pro ochranu proti korozi a pověternostním vlivům, odolný proti vodě, solím atd., bezpečný k většině povrchů, vhodný při opravách poškozených dílů z nerezu (nádrže, potrubí aj.), snadná aplikace a možnost přetírání.
RUST-STOP 4C Ideální prostředek přeměňující rez na ochranný polymerní povlak, zastavuje rez a zabraňuje jejímu dalšímu tvoření, odstraňuje potřebu pískování a nanášení základních nátěrů, renovuje konstrukční prvky a je vhodný jako podklad pro finální úpravu.
Cena s DPH: 0,00 Kč
Cena bez DPH: 0,00 Kč
Sazba DPH: 21.00%


eBRÁNA webarchitect